tel: 539 324 950 email: sklep@goldmaxbizuteria.pl

Łańcuszki

Przedstawiamy klasyczne sploty łańcuszków, które znajdują się w naszej ofercie. Jednakże to nie wszystko. Stacjonarnie posiadamy wiele pokaźnych jak i bardzo delikatnych łańcuszków, które wzbogacą  niejedną kreację. Zapraszamy również na zakupy stacjonarne.

Wszystkie zamówienia ze strony proszę składać telefonicznie lub przez pocztę e-mail. Dokonamy wszelkich starań, aby pomóc Państwu dobrać odpowiedni produkt.

Ankier

Klasyczny, foremny pełny łańcuch splotu Ankier próby 585. Jego niezwykle harmonijny układ nadaje niepowtarzalnego stylu i estetyki.

Bismarck

Klasyczny pełny łańcuch splotu Bismarck próby 585. Jest bardzo gustowny i wytrzymały. Dzięki jego mocnemu zapięciu, nie trzeba martwić się, że przy codziennym noszeniu go, rozepnie się. Jeżeli lubisz klasykę, ten łańcuch jeszcze bardziej to podkreśli.

Figaro

Elegancki, pełny łańcuch splotu Figaro próby 585. Jest mocny i świetnie nadaje się do noszenia co dzień. Jego nietuzinkowy splot nie tylko przyciąga uwagę, ale również wyeksponuje styl noszącej go osoby.

Królewski przestrzenny

Szykowny pełny łańcuch przestrzenny splotu Królewskiego próby 585.

Jego okazały, a zarazem elegancki wygląd nada charakteru noszącej go osobie. Dodatkowo jest bardzo wytrzymały, a jego zapięcie „szufladka” da gwarancję, że łańcuch się nie rozepnie. Jeżeli lubisz zaakcentować swój styl, ten łańcuch idealnie to podkreśli.

Dzięki jego wytrzymałości, nadaje się do noszenia na co dzień. Dodatkowym atutem jest solidne zapięcie „szufladka”, które daje pewność w noszeniu łańcucha bez obaw, że się go zgubi. Jeżeli lubisz się wyróżniać, ten łańcuch jeszcze bardziej to podkreśli.

Królewski gęsty

Klasyczny pełny łańcuch gęsty o splocie Królewskim próby 585.

Gucci

Gustowny pełny łańcuch splotu Gucci próby 585. Jego estetyka podkreśli każdą kreację. Nadając stylizacji elegancji i wyjątkowości.

Pancerka

Elegancki pełny łańcuch Pancerka próby 585. Łańcuch jest bardzo klasyczny i nada noszącej go osobie szyku i elegancji.